سخت افزارهای برق‌ و الکترونیک، لیزر‌و‌ فوتونیک

خازن صنعتی سه فاز ستاره

ایده طراحی میکرو خازن ها از سال 1389 و به منظور کاهش معایب موجود در طراحی بانک خازنی کلید خورد، به این ترتیب نسل جدیدی از خازن ها به منظور کاهش توان راکتیو و اصلاح ضریب توان، کاهش تلفات کابلی و تلفات انرژی اکتیو و نیز کاهش درصدی از هارمونیک ها و بهیته سازی مصرف برق توسط شرکت اروم نیرو توان طراحی و ساخته شد.

میکروخازن های تولیدی این شرکت از سه سری میکروخازن با توان های کم که به صورت ستاره به هم متصل شده اند تشکیل یافته است و میتوان از این نوع خازن ها بصورت تک فاز و دو فاز نیز بهره برداری نمود.

شرکت اروم نیرو توان در تاریخ 90/03/01 تحت شماره 12589 در اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری ثبت گردید و قعالیت رسمی خود را از این تاریخ آغاز نمود.

............................................

فناوری اطلاعات‌ و‌ ارتباطات‌ و‌ نرم افزارهای رایانه ای

شبکه مدیریت یکپارچه محتوی (شمیم 

آغاز هزاره سوم

ما به عنوان یکی از شرکتهای ارائه دهنده راهکارهای جامع فناوری اطلاعات به سازمان ها و مؤسسات بخش خصوصی و دولتی کشور توانسته ایم طی سال های آغاز کار خود با تفکر دانش محوری و مشتری مداری حاکم بر فعالیت های خود، راهکار های کارساز و مؤثری را به مشتریان خویش ارائه دهیم. ما که فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده ایم، ارائه راهکارهای جامع مبتنی بر آخرین یافته ها و دستاوردهای صنعت IT در جهان را اصلی ترین فعالیت خود قرار داده ایم.

 

**************************

 

فناوری اطلاعات‌ و‌ ارتباطات‌ و‌ نرم افزارهای رایانه ای

نرم‌افزار وصول عوارض پسماند شهرداری‌ها

نرم‌افزار وصول عوارض پسماند شهرداری‌ها قابلیت محاسبه‌ی پسماند تمامی واحدها و یا اصناف سطح شهر را داراست. این نرم‌افزار مانند دیگر نرم‌افزارهای تولیدی شرکت شاخص اندیشان غرب می‌توانند زیر نظر شهرداری در دفاتر روستایی و پیشخوان نیز نصب گردند. برخی از امکانات عمومی نرم‌افزار فوق به شرح زیر اوست: امکان محاسبه و پرداخت عوارض و تأیید آن، پشتیبانی آنلاین و ارسال تیکت، امکان بلوک‌بندی شهر، امکان دسته‌بندی مشاغل، گزارشات کارکرد در بازه‌های زمانی مختلف، گزارشات توافق‌نامه‌ها، گزارشات پشتیبانی‌ها، ارتباط با بانک اطلاعاتی جامع، امکان برون‌سپاری به دفاتر پیشخوان و اسناد رسمی زیر نظر شهرداری، مدیریت شهرداری و اطلاعات مربوط به آن، تعریف اطلاعات عوارض و ویرایش آن‌ها، مدیریت دفاتر پیشخوان و کاربران سامانه، پرداخت عوارض از طریق شناسه قبض و پرداخت، صدور مفاصا‌حساب، ارسال پیامک و ایمیل، مدیریت اخبار جهت درج خبر برای کاربران سامانه، حسابرسی برچسب‌ها، جزئیات گزارش کارکرد و چاپ آن، گزارشات مقایسه‌ای، گزارشات نظرخواهی

 

********************************

مواد‌پیشرفته‌ و‌ محصولات مبتنی‌بر‌ فناوریهای‌شیمیایی

بیو دیزل

بیودیزل (منوآلکیل استر)، یک سوخت دیزلی پاک است که از منابع طبیعی و تجدیدپذیر نظیر دانه های روغنی، میکروجلبکها ، روغنهای حیوانی و پلاستیک زباله های شهری و... تولید می‌شود.بیودیزل (متیل استر) یک مایع روشن تا زرد تیره است که عملاً غیرقابل امتزاج با آب بوده و  نقطه جوش بالا و فشار بخار پایین دارد.نقطه فلش آن حدود ۱۵۰ درجه‌ی سانتیگراد است که آن‌ را سوختی نسبتاً غیرقابل اشتعال و بسیار ایمن‌تر از دیزل می‌کند. بیودیزل می‌تواند با سوخت دیزل معمولی، با هر نسبتی حتی در مقادیر بسیار کم (که سبب کاهش انتشارات و روانی بهتر موتور شده)  مخلوط شود. بررسی‌ها نشان می‌دهد که حدود یک درصد بیودیزل، باعث افزایش روان‌شدگی تا ۶۵ درصد می‌شود. روانی بهتر به معنای سایش کمتر موتور بوده که در نهایت هزینه تعمیر و نگهداری دیزل را کاهش می‌دهد. همچنین اگر میزان بیودیزل را به ۲۰ درصد برسانیم، آن گاه عدد «ستان» تا  حدود سه  واحد بهبود پیدا می‌کند. توضیح این‌که «عدد ستان» برای دیزل (بیودیزل) مفهومی همانند «عدد اکتان» برای بنزین دارد. این عدد معیار اندازه‌گیری برای نشان دادن زمان احتراق سوخت در موتورهای دیزل است.به هر حال طی ۱۵ میلیون تست میدانی انجام شده، مصرف بیودیزل به لحاظ قدرت اسب بخار خواصی همچون سوختهای دیزل معمولی را  نشان داده است.استفاده از بیودیزل در یک موتور گازوئیلی معمولی منجر به کاهش اساسی هیدروکربنهای نسوخته، منوکسید کربن و و ذرات معلق می‌شود. با بکار بردن این سوخت، از سهم کربن موجود و ذرات معلق کاسته می‌شود. (چون اکسیژن موجود در بیودیزل احتراق کامل به CO۲ را ممکن می‌سازد)، اما قسمت محلول با هیدروکربن به همان صورت باقی می‌ماند یا افزایش پیدا می‌کند.

*****************

فناوری زیستی

محرک رشد طبیعی (ارگانوگراو 

محرک رشد طبیعی OrganoGrowth

این محصول نتیجه تحقیقات متخصصین رشته­های مختلف تغذیه طیور، شیمی و فرآوری شرکت دانش پژوهان نوین خوراک در پارک علم فناوری آذربایجان غربی و همچنین دانشگاه ارومیه است. ترکیبی از اسانس­های بعضی از گیاهان، تعدادی اسید آمینه و بعضی از مواد معدنی مهم برای تغذیه طیور است. این ترکیب فاقد هیچ ماده آنتی بیوتیک یا افزودنی غیرمجاز برای طیور بوده و لذا مصرف این محصول در تغذیه جوجه­های گوشتی علاوه بر افزایش رشد منجر به تولید مرغ سبز خواهد شد. استفاده از این ماده موجب بهبود ریخت شناسی روده، تقویت سیستم اسکلتی، افزایش هضم و جذب مواد مغذی و بهبود متابولیسم آنها در بدن و در نتیجه بهبود عملکرد می­گردد. بعلاوه بهبود سلامتی و زنده­مانی را به دنبال دارد.

 مواد تشکیل دهنده این محصول از طریق بهبود فرآیندهای متابولیسیمی منجر به افزایش بازدهی چرخه های متابولیک شده و در نتیجه مواد مغذی بیشتری را برای تولید گوشت در اختیار بافتهای بدن قرار می­دهند و در نهایت افزایش 10 درصدی  رشد  و 50/11 درصدی لاشه را به دنبال دارد.

میزان مصرف

یک کیلو در تن خوراک برای مرغ گوشتی و سایر پرندگان

 

مزایای استفاده از محرک رشد طبیعی OrganoGrowth

1- تامین مقادیر بالاتر بعضی مواد مغذی مورد نیاز و ضروری را به دنبال دارد.

2- جذب و زیست فراهمی بیشتر مواد مغذی را باعث می­شود.

3- موجب کاهش دفع مواد مغذی و جلوگیری از آلودگی زیست محیطی ناشی از آنها می­گردد.

4- موجب افزایش طول پرز روده و بهبود ریخت شناسی روده می­گردد و در نتیجه افزایش هضم و جذب را باعث می­شود.

5- رشد بهتر سیستم اسکلتی را باعث شده و از ناهنجاریهای اسکلتی جلوگیری می­کند.

6- به دلیل بهبود هضم و جذب بیشتر مواد مغذی، موجب تقویت سیستم ایمنی و افزایش مقاومت در مقابل بیماری می­شود.

7- به دلیل اثرات آنتی اکسیدانی بعضی از مواد موجود در این افزودنی، تقویت وضعیت آنتی اکسیدانی بدن و قدرت مقابله با تنشهای محیطی مختلف را باعث می­شود.

8- از طریق اثرات آنتی اکسیدانی موجب بهبود کیفیت گوشت و افزایش قابلیت ماندگاری گوشت بعد از کشتار می­گردد.

9- به دلیل خصوصیات ذکر شده، موجب بهبود کلی عملکرد و درصد لاشه، تولید و در نتیجه سودآوری 10 درصدی در جوجه­ گوشتی می­گردد.

اطلاعیه ها
تصویر روز
سخن روز
ورود به فن بازار