۱۲ شرکت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در زمینه مبارزه با کرونا فعالیت می کنند

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به نقل پایگاه خبری تحلیل بازار، رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از فعالیت ۱۲شرکت مستقر در پارک علم و فناوری در حوزه مرتبط با بیماری کرونا خبر داد.

بیشتر

رئیس پارک علم و فناوری استان خبرداد تولید قارچ صدفی رنگی با خواص درمانی در پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی

به گزارش روابط عمومی به نقل از خبرگزاری ایسنا آذربایجان غربی رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک، قارچ‌های صدفی رنگی با خواص مختلف دارویی را تولید و روانه بازار می‌کند.

بیشتر

برای نخستین بار در کشور چراغ روکار گندزدای محیط در ارومیه تولید شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به نقل از ایرنا رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: چراغ روکار «بتا یو وی سی» که برای از بین بردن ویروس، باکتری و میکرو ارگانیسم‌های محیط به کار می‌رود، برای نخستین بار در کشور با بالاترین کیفیت طول موج توسط شرکت دانش بنیان سایان الکتریک از شرکت‌های مستقر در این پارک تولید شد.

بیشتر

صادرات ۱۰۰ هزار دلاری سوخت گیاهی از ارومیه

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: صادرات سوخت گیاهی تولیدی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری این استان به ۱۰۰ هزار دلار رسید.

بیشتر

نیکبخت مطرح کرد: صادرات ۱۰۰ هزار دلاری سوخت «بیودیزل» از ارومیه

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: صادرات سوخت «بیودیزل» صنعتی تولید «تاکستان صنعت غرب» از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری این استان به ۱۰۰ هزار دلار رسید

بیشتر

انتخاب ۶۳ ایده برتر آذربایجان‌غربی برای ورود به مراکز دانش‌بنیان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری به نقل از ایرنا سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ۴۷۵ ایده در ۲۱ رویداد شتاب این استان موسوم به آذربایجان /روشا/ مطرح شده و سه ایده برتر هر رویداد شامل 63 مورد برای ورود به مراکز دانش‌بنیان انتخاب شده‌است.

بیشتر

برگزاری ۴ رویداد فناورانه ملی به میزبانی ارومیه

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از برگزاری ۴ رویداد فناورانه ملی با حضور بانوان کارآفرین استانی و کشوری به میزبانی ارومیه خبر داد.

بیشتر

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی: لزوم حمایت از شرکتها و کارآفرینان مستقر در پارک فن آوری استان

دکتر علی محمدنیکبخت سرپرست پارک علم و فن آوری آذربایجان غربی در نشست خبری با اصحاب رسانه مطرح کرد: پارک از تمام مدیران و فعالین صنعتی و اقتصادی استان به منظور افزایش سطح همکاریها به منظور توسعه دانش بنیان و پایدار دعوت به عمل می آورد.

بیشتر

مهارت‌آموزان فنی و حرفه‌ای به سمت مشاغل فناورانه هدایت شوند

ارومیه- ایرنا- سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: مهارت آموزان فنی و حرفه ای این استان به سمت ایجاد مشاغل مبتنی بر فناوری‌های جدید هدایت شوند.

بیشتر

آغاز به کار رسمی کارگزار فن بازار منطقه ای آذربایجان غربی

شرکت فناوری آذر ایمن رستاک ارومیه به عنوان کارگزار فن بازار منطقه ای آذربایجان غربی، به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

بیشتر
اطلاعیه ها
شرکت در نظر سنجی
لینک ها
تصویر روز
سخن روز
ورود به فن بازار