رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و جمعی از صنعتگران استان از شرکت مارال روبات صنعت بازدید کردند

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به همراه مدیرموسسات و مراکز رشد پارک و جمعی از صنعتگران استان از شرکت مارال روبات صنعت، شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری بازدید کردند.

بیشتر

جلسه بررسی افزایش زمینه های همکاری مشترک پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار شد

این جلسه با حضور دکتر علی محمدنیکبخت رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مهندس غلامرضا بابایی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی برگزار شد.

بیشتر

چهل و دومین نشست روسای پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور برگزار شد

چهل و دومین نشست روسای پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور با حضور دکتر مهدی کشمیری مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، و روسای پارک های کشور از جمله پارک آذربایجان غربی در سالن کنفرانس مرکز فناوری اقبال پارک علم و فناوری یزد برگزار شد.

بیشتر

جذب سرباز امریه در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در نظر دارد در راستای پشتیبانی و تقویت فعالیت‌های خود، با هماهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مجوز ستاد کل نیروهای مسلح به منظور بهره‌گیری از مشمولین دانش‌آموخته دانشگاهی به عنوان کارکنان وظیفه مامور برای فعالیت در این پارک امریه سربازی جذب نماید.

بیشتر

تخصیص یارانه تجاری‌سازی فناوری به قراردادهای فروش و سرمایه‌گذاری در نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش و فناوری

دکتر مهدی کشمیری، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از تخصیص یارانه تجاری‌سازی فناوری به قراردادهای فروش و سرمایه‌گذاری در نمایشگاه دستاوردهای هفته پژوهش و فناوری تا سقف دو میلیارد ریال خبر داد.

بیشتر

مدیر فن بازار منطقه ای آذربایجان غربی منصوب شد

با حکم  رئیس شبکه فن بازار ملی ایران و مرکز توسعه تجارت فناوری، دکتر محمد فتحعلی لو  به سمت مدیر فن بازار منطقه ای آذربایجان غربی منصوب شد.

بیشتر

انتصاب رئیس جدید پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

با حکم دکتر غلامی وزیر علوم تحقیقات و فناوری، «دکتر علی محمد نیکبخت» به سمت «رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی» به مدت 4 سال منصوب شد. 

بیشتر

برگزاری جلسه ارزیابی طرح های ارسال شده به صندوق نوآوری و شکوفایی در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

جلسه ارزیابی طرح های ارسال شده به صندوق نوآوری و شکوفایی با بررسی 19 طرح در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار شد.

بیشتر

هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات با شعار «ارزش آفرینی کسب وکارهای تعاملی و پلتفرم ها »

هفتمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات چهارم دی‌ماه ۱۳۹۸ به پشتوانه تجربه نیم قرن فعالیت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) با رویکرد میان رشته‌ای و با شعار «ارزش آفرینی کسب وکارهای تعاملی و پلتفرم ها» برگزار خواهد شد.

بیشتر

بازدید سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان خوی

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به همراه مدیر مراکز رشد و موسسات پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای خوی بازدید کرد.

بیشتر
اطلاعیه ها
شرکت در نظر سنجی
آیا از قالب جدید سایت راضی هستید؟
بله خیر
لینک ها
تصویر روز
سخن روز
ورود به فن بازار