افزایش همکاری های پارک علم و فناوری و سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی

طی جلسه ای با حضور دکتر علی محمد نیکبخت رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مهندس بابایی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی بر افزایش همکاری های متقابل تاکید شد.

بیشتر

ارتقاء مرتبه علمی دکتر علی محمدنیکبخت به درجه استادی

دکتر علی محمدنیکبخت رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و عضو هیات علمی دانشگاه ارومیه به درجه علمی استادی ارتقاء یافت.

بیشتر

کسب رتبه اول رویداد استارت آپی بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت توسط شرکت مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

شرکت اروم نیروتوان از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی موفق به کسب رتبه اول رویداد استارت آپی با محوریت بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت، شد.

بیشتر

شرکت صنایع هوا پایه گستره طوبی موفق به اخذ مجوز دانش بنیان شد

صنایع هوا پایه گستر طوبی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی است که از سوی کارگروه تشخیص و ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان، موفق به اخذ مجوز شرکت دانش بنیان نوپا نوع یک شد.

بیشتر

وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی: لزوم هم افزایی در حوزه فناوری استان و پیگیری مشکلات شرکت های دانش بنیان و فناور

جلسه بررسی مشکلات و موانع موجود پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با حضور دکترجلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و مسئولین پارک علم و فناوری استان برگزار شد.

بیشتر

اولین فراخوان حمایت از طرح های پسادکتری فناورانه منتشر شد

صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور با هدف توانمندسازی دانش‌آموختگان برتر مقطع دکتری، اولین فراخوان حمایت از دوره های پسافن را منتشر کرد.

بیشتر

انتصاب دکتر علی محمدنیکبخت به عنوان عضو اصلی کمیته بهره وری اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره)

طی حکمی از سوی عزیز سهندی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان، دکتر نیکبخت رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به عنوان عضو اصلی کمیته بهره وری اداره کل کمیته امداد منصوب شد.

بیشتر

اطلاعیه مهم: اعطای وام به شرکت های فعال در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات

به اطلاع شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی می رساند بر اساس مصوبه هیات وزیران خط اعتباری اعطای وام به شرکت های فعال در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات تخصیص یافت.

بیشتر

نشست تخصصی کمیته امداد با مجموعه های دانش بنیان پارک علم و فناوری برگزار شد

کمیته امداد امام (ره) در راستای اثر بخشی خدمات در امر اشتغال خانواده های تحت حمایت و توسعه تعاملات با مراکز دانشگاهی و پژوهشی و همچنین بهره مندی از ظرفیت های علمی مجموعه های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان اقدام به برگزاری نشست تخصصی با محوریت اجرای طرح های دانش بنیان و ایده های نوین و فناورانه کرد.

بیشتر

معاون عمرانی استاندار آذربایجان غربی: بهره گیری کامل از ظرفیت های پارک علم و فناوری می تواند دستاوردهای توسعه ای ویژه ای برای استان رقم بزند

آیدین رحمانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از پارک علم و فناوری آذربایجان غربی بازدید و در جریان آخرین اقدامات عمرانی و مشکلات موجود پارک قرار گرفت.

بیشتر
اطلاعیه ها
شرکت در نظر سنجی
لینک ها
تصویر روز
سخن روز
ورود به فن بازار