جذب سرباز امریه در شرکت دانش بنیان پدیده پیشگامان توسعه اروم مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

شرکت دانش بنیان پدیده پیشگامان توسعه اروم جهت تولید اپلیکیشن مد نظر و استفاده از تسهیلات شرکت های دانش بنیان اقدام به جذب یک نفر سرباز امریه متخصص کرده است.

بیشتر

اطلاعیه: رعایت نکات ایمنی، امنیتی و بهداشتی در ساختمان مراکز رشد

از فناوران محترم قاضا می شود نکات ایمنی، امنیتی و بهداشتی در ساختمان مراکز رشد پارک علم و فناوری آذربایجان غربی رعایت کنند.

بیشتر

اعلام نیاز فناورانه از سوی مجتمع مس

به اطلاع می رساند یک نیاز فناورانه تحت عنوان «انجام مطالعات، تدوین دانش فنی ساخت و تولید فیلتر پلیت ها ابتدایی و میانی فاز یک کارخانه تغلیظ مجتمع مس » به پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی واصل گردیده است.

بیشتر

اطلاعیه ساخت تیزر تبلیغاتی برای شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری در نظر دارد در راستای معرفی و شناخت هر چه بهتر فعالیتها و محصولات شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر،  نسبت به ساخت تیزرهای تبلیغاتی اختصاصی هر شرکت اقدام کند.

بیشتر

فراخوان جذب کارگزار تخصصی برای فن بازار منطقه ای آذربایجان غربی

پارک علم وفناوری آذربایجان غربی متولی فن بازار منطقه ای در استان در راستای ماموریت های خود و با هدف توسعه بازار فناوری شرکت های فعال اقدام به جذب شرکت کارگزاری تخصصی( بروکر) کرده است.

بیشتر

اطلاعیه مهم رفع نیازهای پژوهشی شرکت های مستقر در پارک علم وفناوری آذربایجان غربی توسط پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی

به منظور رفع نیازهای پژوهشی شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی حمایت می شود.

بیشتر

اطلاعیه مهم قابل توجه شرکت های دانش بنیان و فناور مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

با عنایت به تصمیم گیری در خصوص تمدید قرارداد استقرار شرکتها، واحدهای فناور بایستی مستندات مربوط به آیتم های گزارش ارسالی سال 98 را حداکثر تا مورخ 13 خرداد به سرکار خانم داودی ارسال نمایند.

بیشتر

حمایت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از تولید ضدعفونی کننده ها برپایه آب

با احترام، همانگونه که استحضار دارید استفاده از الکل اتیلیک در ترکیب ضدعفونی کننده های الکلی می تواند موجبات آسیب های پوستی و بروز عوارض متعاقب آن گردد.

بیشتر

اطلاعیه فوری

به اطلاع شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی می رساند استثناٌ روز چهارشنبه مورخ 99/02/27 مشاور حقوقی پارک خانم رضازاد در محل مرکز رشد حضور نخواهند داشت، متقضایان مشاوره می توانند روز شنبه مورخ 99/02/27 از ساعت 9 الی 12 در محل مرکز رشد پارک علم و فناوری به ایشان مراجعه کنند.

بیشتر

وبینار توسعه کسب و کار و چالش های حقوقی در بحران کرونا

وبینار توسعه کسب و کار و چالش های حقوقی در بحران کرونا مورخ سه شنبه16 اردیبهشت 1399 از ساعت 15-17، سومین بخش سلسه وبینارهای حمایتی از کسب و کارها است که توسط پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و دانشکده کار آفرینی دانشگاه تهران در همین راستا برگزار می شود.

بیشتر
اطلاعیه ها
شرکت در نظر سنجی
لینک ها
تصویر روز
سخن روز
ورود به فن بازار