برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات ، آرد و نان تهران

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت غلات، آرد و نان تهران در شهریور ماه سالجاری در سایت نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می گردد.

بیشتر

پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار می کند: وبینارهای آموزشی ارتقا توانمندی واحدهای فناور پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به نشانی www.wastp,.ir مراجعه و یا با شماره تماس 04432751240 داخلی 113 تماس حاصل نمایید.

بیشتر

مسابقه کشوری نقاشی و دلنوشته کودکان و نوجوانان برگزار می شود

مسابقه کشوری نقاشی و دلنوشته کودکان و نوجوانان با مضمون« تقدیر از شخص یا اشخاصی که در زمان همه گیری بیماری کرونا تلاش های فراوان و متعهدانه به مردم شهر و محله کرده اندـ» برگزار می شود.

بیشتر

وبینار آموزشی آشنایی با شرکت های دانش بنیان

وبینار آموزشی آشنایی با شرکت های دانش بنیان با موضوع الزامات، حمایت ها و خدمات برگزار می شود.

بیشتر

بیست و ششمین رویداد شتاب آذربایجان(روشا) با موضوع نوآوری و خلاقیت در مقابله با کرونا ویروس برگزار می شود

بیست و ششمین رویداد شتاب آذربایجان(روشا) در 8 محور با موضوع خلاقیت در مقابله با کرونا ویروس برگزار می شود.

بیشتر

رویدادهای اسفند 98

بیشتر

بیست و چهارمین رویداد شتاب آذربایجان برگزار می شود

 رویداد کارآفرینی در 200 دقیقه به عنوان بیست و چهارمین رویداد از سری رویدادهای شتاب آذربایجان (روشا) با موضوع از دانشجویی تا کار آفرینی میباشد که در تاریخ 7 اسفند ماه 1398  برگزار خواهد شد.

بیشتر

رویداد سرمایه گذاری Demo Day برگزار می شود

به همت کارگزار توسعه توانمندی های نوآوری و کارآفرینی منطقه ۳ کشور رویداد سرمایه گذاری Demo Day ویژه استارت آپ ها و شرکت های فناور و دانش بنیان برگزار می شود.

بیشتر

برگزاری رویداد «ایده‌شو دات راینکس» در حوزه ناوبری فضایی و موقعیت‌یابی

سازمان فضایی ایران به همراه وزارت راه و شهرسازی و سندیکاری شرکت های شناسایی و موقعیت یابی رادیویی قصد دارد در تاریخ 5 اسفند ماه سال جاری رویداد ارائه ایده تخصصی در حوزه ناوبری را در 4 محور سامانه های ناوبری، زیرساخت و تجهیزات، نرم افزار و ارزش افزوده و سیستم های مکمل و ترکیبی برگزار نماید.

بیشتر

نخستین رویداد فناورانه ساپکو برگزار می شود

نخستین رویداد فناورانه ساپکو با هدف معرفی نیازمندی های فناورانه قطعات و مجموعه های خودرو، به صورت ارائه معکوس در تاریخ 19 و 20 بهمن ماه سال جاری در محل شرکت ساپکو برگزار می شود.

بیشتر
اطلاعیه ها
شرکت در نظر سنجی
لینک ها
تصویر روز
سخن روز
ورود به فن بازار